phone

+48 575 883 004 / +48 732 186 259

pon. – pt.  8:00-20:00

Menu

Gotowe projekty i zestawy materiałów do budowy domów szkieletowych

21 grudnia, 2023 • 7 min czytania

Na rynku znajdziesz tysiące gotowych projektów. Zdecydowanie większość z nich to jednak domy murowane – najczęściej z opcją możliwości adaptacji na dom szkieletowy. Takie „adaptacje” mają niestety więcej wspólnego z domem murowanym niż energooszczędnym domem drewnianym. A gdybyśmy tak pokazali Ci najprawdopodobniej najatrakcyjniejszą ofertę na polskim rynku dla osób, które myślą o budowie domu szkieletowego? Zatrzymaj się na chwilę i sprawdź sam gotowe projekty– “Twój dom z paczki Eneroo”

Twój dom w paczce – kompleksowa oferta dla klientów indywidualnych, wykonawców oraz projektantów

Czym jest “TWÓJ DOM W PACZCE”?

Wyobraź sobie taki scenariusz: przeglądasz katalog gotowych projektów domów. Wybierasz wymarzony projekt. Kupujesz go. To jednak dopiero początek żmudnej drogi. Nie musisz jednak już poświęcać kolejnych miesięcy na adaptację i optymalizację projektu, poszukiwania i organizację materiałów budowlanych, ratowanie sytuacji podbramkowych, gdy część zamówionych materiałów po raz kolejny nie dotarła na plac budowy. Dlaczego?

Razem z projektem kupujesz bowiem kompletny zestaw materiałów budowlanych. Od konstrukcji, poprzez termoizolację, aż po wkręty. Wszystkie materiały idealnie zoptymalizowane pod kątem JAKOŚĆ-CENA-BEZPIECZEŃSTWO. Do tego zalecenia montażowe, profesjonalnie opracowane detale, wsparcie techniczne praktyków.

Tworząc projekt „Twój dom w paczce”, przyświecała nam właśnie taka wizja przebiegu procesu budowlanego. Postawiliśmy sobie za cel stworzyć produkt, dzięki któremu wybudujesz swój dom szybciej, prościej, bezpieczniej i przyjemniej. Wizja została spełniona – z przyjemnością prezentujemy Ci unikalny sposób na budowę domu – Twój dom w paczce eneroo.

Twój dom w paczce eneroo
 • To najwyższej jakości dom w technologii szkieletowej, który możesz złożyć sam/a lub z pomocą profesjonalnych firm wykonawczych;
 • To zestaw częściowo prefabrykowanych materiałów, kompletny pakiet projektów oraz wsparcie techniczne w trakcie budowy prowadzone przez ekspertów;
 • To pomysł, jak w sprawny sposób poradzić sobie z budową domu w systemie gospodarczym, zachowując bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Co zawiera każdy “TWÓJ DOM W PACZCE”?

 • Projekt architektoniczno-budowlany, techniczny i wykonawczy oraz zalecenia montażowe wraz z projektem płyty fundamentowej;
 • Zestaw materiałów budowlanych do budowy domu do stanu surowego otwartego w tym pocięta i ponumerowana konstrukcja, wkręty i inne łączniki konstrukcyjne, materiały izolacyjne i uszczelniające, płyty wykończeniowe wewnętrzne oraz system tynkarski;
 • Profesjonalny komputerowy model 3D konstrukcji, stworzony z myślą o jej łatwiejszym montażu. Możliwość obsługi modelu poprzez smartfon i komputer;
 • Bezpłatny pakiet konsultacji telefonicznych/online z naszymi ekspertami, podczas których otrzymasz pełne wsparcie z zakresu budowy Twojego domu w paczce.
Twój dom w paczce (2)

Twój dom w paczce – gotowy projekt architektoniczno-budowlany, techniczny i wykonawczy oraz zalecenia montażowe

Twój dom w paczce – gotowy zestaw materiałów budowlanych

Czego nie zawiera “TWÓJ DOM W PACZCE”?

 • Zbrojeń, szalunków, izolacji do fundamentu;
 • Stolarki okiennej i drzwiowej;
 • Finalnego pokrycia dachowego np. dachówki, blachy oraz łat (w naszym zestawie znajduje się płyty nakrokwiowe STEICO, wiatroizolacja oraz kontrłaty);
 • Materiałów instalacyjnych elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.
 • Materiałów wykończeniowych (kafle, gładzie, farby itp.).

Jak wygląda ściana i dach w „TWOIM DOMU W PACZCE”?

„Twój dom w paczce eneroo” to dom o konstrukcji szkieletu drewnianego. Domy szkieletowe słyną z energooszczędności oraz szybkości montażu. Nasze domy oferują jednak znacznie więcej…

 1. Konstrukcja ścian, stropów i dachów składa się z najwyższej jakości suchego drewna iglastego. Wszystkie elementy konstrukcyjne są przycięte na wymiar oraz numerowane zgodnie z projektem. Doświadczeni konstruktorzy zadbali o to, aby każdy element konstrukcyjny miał optymalny przekrój – dzięki temu nie przepłacasz za przewymiarowane belki.
 2. Puste przestrzenie między krokwiami oraz słupkami ściennymi są wypełniane matami termoizolacyjnymi z naturalnych włókien drzewnych (tzw. wełna drzewna). Na zewnątrz ściany oraz dachy są zabezpieczone przed zimnem, upałem i czynnikami pogodowymi przy pomocy twardszych płyt izolacyjnych, również z naturalnych włókien drzewnych.
 3. Jako płyty wykończeniowe do wnętrz stosujemy wysokiej jakości płyty gipsowo-włóknowe lub płyty OSB/3. Płyty tego typu słyną z bardzo dużej nośności. W naszym zestawie znajdziesz również wysokiej jakości materiały uszczelniające, jak: membrany paro- i wiatroizolacyjne, taśmy klejące, masy klejące itp. 
Twój dom w paczce (5)

Twój dom paczce – naturalna termoizolacja z włókien drzewnych bez szkodliwych dodatków

Twój dom w paczce (6)

Twój dom w paczce – wewnętrzne materiały wykończeniowe (płyty konstrukcyjne np. OSB/3, membrana paroizolacyjna, taśmy, łączniki itd.)

Konstrukcja drewniana w połączeniu z gęstą termoizolacją z włókien drzewnych oraz wysokiej jakości materiałami uszczelniającymi tworzą komfortowy dom, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie: 

 • doskonałą ochronę przed stratami ciepła w sezonie grzewczym
 • perfekcyjną ochronę przed upałami (unikalną w skali światowej)
 • najlepszą znaną ochronę przed wilgocią (ściany i dachy otwarte dyfuzyjnie)
 • bardzo dobrą izolację akustyczną
 • bardzo dobrą ochronę przed ogniem (w tym ściany NRO)
 • zdrowy wewnętrzny mikroklimat
Twój dom w paczce (7)

Twój dom w paczce – przekrój i właściwości dachu

Twój dom w paczce (8)

Twój dom w paczce – przekrój i właściwości ściany szkieletowej  

Pewnie zastanawiasz się, kto może zmontować  “TWÓJ DOM W PACZCE”? 

Istnieją trzy drogi realizacji budowy:

 • Zapraszamy do skorzystania z usług budowlano-montażowych naszych doświadczonych partnerów. Skontaktujemy Was uwzględniając lokalizację oraz termin budowy oraz wesprzemy w rozmowach z wykonawcą.
 • Jeżeli czujesz się na siłach możesz sam/a złożyć swój wymarzony dom korzystając z naszych zaleceń wykonawczych. Wystarczy podstawowa wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunków technicznych oraz zdolność posługiwania się narzędziami.
 • Droga, którą łączy dwie powyższe metody czyli np. firma partnerska składa tylko konstrukcje, a Ty spokojnie wykonujesz resztę prac. Wariantów w tym przypadku jest wiele.

Jesteś ciekawy jak wygląda współpraca z nami? Oto 5 najważniejszych kroków:

 1. Na naszej stronie internetowej wybierz projekt, który najbardziej Ci się podoba;
 2. Przejdź do zakładki kontakt, wybierz dogodną formę kontaktu w celu omówienia wątpliwości i uzyskania ostatecznej oferty uwzględniającej czas i miejsce realizacji Twojej inwestycji;
 3. Kiedy podejmiesz decyzję, podpiszemy z Tobą umowę zawierającą wszystkie niezbędne informacje, warunki współpracy i termin dostawy;
 4. W czasie oczekiwania na Twój dom w paczce udostępnimy Ci projekt i pomożemy przygotować się do realizacji budowy;
 5. Dostawa zestawu materiałów to jeszcze nie koniec naszej współpracy. Do momentu kiedy zamkniesz etap budowy w stanie surowym otwartym, będziemy z Tobą, wspierając cały proces.
Twój dom w paczce (9)

Twój dom w paczce eneroo

Dostępne projekty

Do Twojej dyspozycji oddajemy gotowe projekty szkieletowych domów jednorodzinnych. Znajdziesz zarówno domy parterowe, jak także piętrowe. Wszystkie projekty pochodzą z cenionego biura projektowego Z500 i są już zaadaptowane do konstrukcji szkieletu drewnianego.

Każdy z dostępnych projektów został precyzyjnie zoptymalizowany, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz tylko to, co faktycznie potrzebujesz – koniec z przewymiarowanymi elementami konstrukcyjnymi i błędnie dobranymi ilościami materiałów budowlanych.

Jeżeli żaden z oferowanych gotowych projektów nie odpowiada Twoim potrzebom zapraszamy do kontaktu indywidualnego – sprawdź naszą ofertę WŁASNY PROJEKT I ZESTAW MATERIAŁÓW DO BUDOWY DOMU SZKIELETOWEGO

Twój dom w paczce (10)
Twój dom w paczce - kompleksowa oferta dla klientów indywidualnych, wykonawców oraz projektantów

Twój dom w paczce – kompleksowa oferta dla klientów indywidualnych, wykonawców oraz projektantów

Spis treści
Skontaktuj się z naszym doradcą
Tomasz Daniluk
Wycena budynków szkieletowych
+48 790 877 764 t.daniluk@eneroo.pl more more Kontakt
Zobacz nasze usługi
Projekty konstrukcyjne i wykonawcze w technologii szkieletowej

Projekty konstrukcyjne i wykonawcze w technologii szkieletowej

Projektowanie Dachu z ENEROO- Kompleksowa Oferta

Projektowanie Dachu z ENEROO- Kompleksowa Oferta

Własny projekt i zestaw materiałów do budowy domu szkieletowego

Własny projekt i zestaw materiałów do budowy domu szkieletowego

Dom w paczce Eneroo – jestem inwestorem prywatnym

Dom w paczce Eneroo – jestem inwestorem prywatnym

Dom w paczce Eneroo – jestem wykonawcą

Dom w paczce Eneroo – jestem wykonawcą

Izolacje wdmuchiwane – Usługa montażu STEICOzell i STEICOfloc

Izolacje wdmuchiwane – Usługa montażu STEICOzell i STEICOfloc

Drewno Konstrukcyjne- cięcie na Wymiar

Drewno Konstrukcyjne- cięcie na Wymiar

Dla architektów – szkolenia i konsultacje budownictwo szkieletowe

Dla architektów – szkolenia i konsultacje budownictwo szkieletowe

Może Cię zainteresować