phone

+48 575 883 004 / +48 732 186 259

pon. – pt.  8:00-20:00

Menu

Dom w paczce Eneroo – jestem inwestorem prywatnym

28 lutego, 2024 • 8 min czytania

7 powodów, dlaczego warto wybrać szkieletowy dom drewniany:

Szybka budowa konstrukcja drewniana to szybki czas montażu, unikasz więc zbędnych wydatków i oszczędzasz wiele dni (nerwów) na budowie!

Oszczędność: dobra termoizolacja i szczelność powietrzna budynków szkieletowych to gwarancja niskich rachunków!

Ekologia: Drewno jest materiałem odnawialnym o ujemnym śladzie węglowym, pozyskiwanym z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dbajmy o naszą planetę dla przyszłych pokoleń!

Zdrowy mikroklimat: Ciepło zimą i przyjemnie chłodno latem, a to wszystko przy rekordowo niskich rachunkach? Takie życie czeka Cię w domu z drewna! 

Elastyczność projektowa: dokładnie wiesz, jak mają wyglądać przestrzenie w Twoim domu? Nie ma sprawy, zaprojektujemy je dla Ciebie!

Trwałość na lata: odpowiednio zaprojektowane przegrody i użycie certyfikowanego drewna konstrukcyjnego (zawsze pytaj o certyfikat C24!) sprawiają, że nowoczesne budynki drewniane są często trwalsze niż budynki murowane. 

Możliwość współpracy z Eneroo Domy: W Eneroo Domy na nowo definiujemy sposób, w jaki budujesz dom. Nasze zaangażowanie w doradztwo, profesjonalną inżynierię i przemyślane rozwiązania czyni nas liderem na rynku drewnianego budownictwa jednorodzinnego.

Prawdopodobnie widziałeś już kilka ofert różnych firm, ale żadna nie okazała się tą właściwą. Co wyróżnia Eneroo Domy? Oto 5 problemów, które rozwiążemy za Ciebie:

Niedokładny projekt:

Otwierasz dokumentację projektową, a z niej w zasadzie nic nie wynika? Z każdym kolejnym elementem rośnie ryzyko pomyłki i kosztownego błędu montażowego? Nasz Dział Projektowy korzysta z nowoczesnego oprogramowania do projektowania 3D w standardzie BIM, dlatego masz gwarancję, że wszystkie elementy będą do siebie pasować, a detale połączeń zawsze możesz podejrzeć na trójwymiarowym modelu na swoim telefonie!

Niestabilność cenowa

Wahania cen materiałów, nieprzewidziane sytuacje na budowie i niedoszacowane ilości materiałów to najpopularniejsze powody wzrostu kosztu inwestycji. W Eneroo Domy na podstawie wybranego przez Ciebie projektu stworzymy projekt konstrukcyjny, który posłuży nam do przygotowania dokładnej wyceny – gwarantujemy umową, że ta cena nie ulegnie zmianie, a Ty dostaniesz dokładnie tyle materiałów, ile potrzebujesz! 

Poszukiwanie materiałów

Jeżdżenie od hurtowni do hurtowni w poszukiwaniu najlepszej ceny, organizowanie transportów, rozładunków… Koszmar! W Eneroo Domy wszystkie potrzebne materiały przyjeżdżają razem, od jednego dostawcy, w najlepszej jakości, w najlepszej cenie!

Błędy na budowie

Rzeczą ludzką jest się mylić, dlatego etapy wymagające dokładności powierzamy maszynom – elementy konstrukcyjne przyjeżdżają na budowę już docięte pod wymiar, są też opisane zgodnie z rysunkami wykonawczymi. Prosty montaż bez możliwości pomyłki! Oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy!

Kiepskie materiały

Budując szkieletowy dom drewniany często napotkasz osoby i firmy próbujące oszczędzić na materiałach. W Eneroo Domy wybieramy tylko te sprawdzone, z górnej półki, ale przystępne cenowo. Zapytaj nas o materiały STEICO, drewno konstrukcyjne C24 i KVH oraz płyty Fermacell.

Czy wiesz, jaki jest największy minus domów szkieletowych?

Niestety, często domy szkieletowe są budowane w niespójny sposób, z nieodpowiednich materiałów i przez ludzi bez doświadczenia. W Eneroo Domy stawiamy na JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO. Podstawą naszych realizacji jest przemyślany projekt konstrukcyjny, najwyższej jakości materiały od takich producentów jak STEICO, Siga czy Fermacell oraz zespół profesjonalistów, którzy czuwają nad procesem od początku do samego końca. Eneroo Domy to nie tylko projekt i materiały – to gotowe rozwiązanie dla Twojego domu.

“Wszystko to brzmi bardzo dobrze, ale czy macie swoje projekty gotowe?” – otóż mamy.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kilkanaście gotowych projektów domów jednorodzinnych. Znajdziesz zarówno domy parterowe, jak także piętrowe. Wszystkie projekty pochodzą z cenionego biura projektowego Z500 i są już zaadaptowane do konstrukcji szkieletu drewnianego.

Znalazłeś na stronie Z500 projekt, który Ci się podoba i chciałbyś go wybudować w technologii szkieletu drewnianego? Napisz do nas!

Nie znalazłeś idealnego projektu? Zgłoś się do nas, przygotujemy dla Ciebie projekt szyty na miarę! 

Skontaktuj się z nami już teraz

  Na ten numer telefonu zadzwoni nasz ekspert po szczegóły.
  Chcesz dołączyć załącznik/projekt do wiadomości?
  Dodaj plik z komputera
  Rozmiar pliku max 20MB.
  Formaty: .pdf, .png, .jpg, .doc

  “Wszystko to brzmi bardzo dobrze, ale czy macie swoje projekty gotowe?” – otóż mamy.

  Dom w Paczce Eneroo to spore oszczędności – pieniędzy, czasu i nerwów. Ceny Paczek dla naszych projektów typowych znajdziesz w zakładce Twój dom z paczki eneroo

  Jeśli masz już gotową wizję, jak powinien wyglądać Twój dom, zgłoś się do nas po projekt indywidualny. Na podstawie dokumentacji przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę wstępną. 

  3 sposoby na realizację domu w paczce

  Dom do samodzielnego montażu

  Najbardziej ekonomiczna opcja, konstrukcja docięta na wymiar, komplet materiałów termoizolacyjnych, opłytowanie i akcesoria, projekt konstrukcyjny, wytyczne montażowe i opieka specjalistów

  Zaproś swoją zaprzyjaźnioną ekipę montażową do współpracy

  Pełna kontrola nad procesem budowy przy wsparciu Zespołu Eneroo Domy

  Skorzystaj z usług zaufanych i doświadczonych ekip montażowych polecanych przez Eneroo Domy

  100% bezpieczeństwa

  Co otrzymujesz w Paczce Eneroo?

  • Zestaw materiałów budowlanych do stanu surowego otwartego w tym pocięta i  ponumerowana konstrukcja,
  • wkręty i inne łączniki konstrukcyjne, materiały izolacyjne i uszczelniające, płyty wykończeniowe wewnętrzne oraz system tynkarski;
  • Projekt architektoniczno-budowlany, techniczny i wykonawczy oraz zalecenia montażowe;
  • Profesjonalny komputerowy model 3D konstrukcji, stworzony z myślą o łatwiejszym montażu konstrukcji – obsługa na smartfon, tablet i komputer;
  • Bezpłatny pakiet konsultacji telefonicznych/online z naszymi ekspertami, podczas których otrzymasz pełne wsparcie z zakresu budowy Twojego Domu w Paczce.

  Pakiet projektowy
  Projekt architektoniczno-budowlany, techniczny i wykonawczy oraz zalecenia wykonawcze, wsparcie zespołu specjalistów Eneroo Domy

  Materiały konstrukcyjne
  Drewno lite C24 docięte i ponumerowane pod wymiar, LVL STEICO, płyta usztywniająca OSB3 15 mm, zestaw wkrętów, złączy ciesielskich, zszywek i gwoździ, konsultacje techniczne online

  Termoizolacja
  Płyty elewacyjne STEICO, płyty nakrywiowe STEICO, izolacja wewnętrzna z włókien drzewnych STEICO

  Uszczelnienia
  Komplet membran i taśm uszczelniających STEICOmulti, hydroizolacja pod podwaliny

  Wykończenie
  Kompletny system tynkarski Quick-Mix, komplet płyt do wykończenia wnętrz Fermacell

  Co nie jest zawarte w zakres Domu w Paczce Eneroo:

  • fundament,
  • stolarka okienna i drzwiowa,
  • instalacje,
  • pokrycie dachu.

  Nie czekaj z budową do wiosny, wprowadź się na wiosnę!

  Dom w Paczce Eneroo to gwarancja szybkiej dostawy, szybkiego montażu, szybkiej budowy!

  Domy Eneroo nie wymagają żadnych prac mokrych, dlatego można budować je nawet w chłodniejszych miesiącach!

  Dzięki temu możemy rozpocząć budowę i cieszyć się swoim wymarzonym domem szybciej, niezależnie od pory roku.🏠✨

  Nie czekaj do wiosny i zapytaj o atrakcyjny rabat! 

  Technologia:

  Twój Dom w Paczce Eneroo bazuje na drewnianej konstrukcji szkieletowej. W naszych projektach wykorzystujemy jedynie certyfikowane drewno C24 i KVH. Nasze domy oferują jednak znacznie więcej. 

  Wyznacznikiem jakości w Eneroo Domy są też materiały STEICO, które zapewnią zdrowy mikroklimat w Twoim Domu, zapewniając jednocześnie wyjątkową energooszczędność i izolacyjność akustyczną. 

  Chcesz zawiesić szafkę w kuchni, ale słyszałeś, że w domach szkieletowych bywa to problematyczne? Nie w Eneroo Domy! Wszystkie ściany i sufit są wykończone płytą Fermacell, na której możesz powiesić do 50kg na jeden wkręt! Prosto, szybko i bezpiecznie!

  W standardowej ścianie zewnętrznej został przewidziany również izolowany ruszt instalacyjny, w którym poprowadzone zostaną wszystkie instalacje. To rozwiązanie sprawia, że membrana paroizolacyjna pozostanie nienaruszona, zapewniając szczelność powietrzną całego budynku. 

  Twój Dom w Paczce Eneroo to znacznie więcej, niż standardowe budynki. To przykład nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i ekologicznego z możliwością szybkiego montażu. 

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!

  Przekroje:

  przekroje-sciana

  przekroje-dach

  Realizacje indywidualnych projektów Eneroo

  Sprawdź, jak wygląda wykonany Dom w paczce Eneroo, którego projekt dostosowaliśmy pod wymogi klientów naszych partnerów biznesowych.

  Wykonawcy, którzy stawiają (na) Eneroo

  Od X zrealizowaliśmy kilkaset/kilkadziesiąt  projektów, w tym także tych dostosowanych pod indywidualne zlecenia klientów naszych partnerów biznesowych. To między innymi:

  Firmy, z którymi współpracowaliśmy cenią nas za kompleksowe podejście, możliwość szybkiej realizacji projektu, brak nieprzewidzianych kosztów i stałe wsparcie ekspertów. To jednak nie wszystko.

  Przeczytaj opinie, by wiedzieć, dlaczego warto stawiać z i na Eneroo.

  Skontaktuj się z naszym doradcą
  Tomasz Daniluk
  Wycena budynków szkieletowych
  +48 790 877 764 t.daniluk@eneroo.pl more more Kontakt
  Zobacz nasze usługi
  Gotowe projekty i zestawy materiałów do budowy domów szkieletowych

  Gotowe projekty i zestawy materiałów do budowy domów szkieletowych

  Projekty konstrukcyjne i wykonawcze w technologii szkieletowej

  Projekty konstrukcyjne i wykonawcze w technologii szkieletowej

  Własny projekt i zestaw materiałów do budowy domu szkieletowego

  Własny projekt i zestaw materiałów do budowy domu szkieletowego

  Dom w paczce Eneroo – jestem wykonawcą

  Dom w paczce Eneroo – jestem wykonawcą

  Projektowanie Dachu z ENEROO- Kompleksowa Oferta

  Projektowanie Dachu z ENEROO- Kompleksowa Oferta

  Może Cię zainteresować