phone

+48 575 883 004 / +48 732 186 259

pon. – pt.  8:00-20:00

Menu
Eneroo – biuro, ludzie, oferta

Eneroo – biuro, ludzie, oferta

Witaj. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy swoje życie zawodowe poświęcili tematyce naturalnego budownictwa energooszczędnego. W naszym zespole są dzisiaj specjaliści od drewna, konstruktorzy, architekci i wykonawcy. 

Kilkanaście lat temu zainteresował nas trend „zielonego budownictwa”  w Europie Zachodniej. Ten trend jak się później okazało zyskał na popularności również w Polsce. Dzisiejsze oraz przyszłe przepisy budowlane wskazują jasno, że „zielone, ekologiczne” budownictwo, na którym się skupiliśmy – nie jest już tylko przyszłością, ale staje się teraźniejszością. 

W naszym przypadku „zielone budownictwo” jest oparte na dobrej jakości drewnie oraz materiałach izolacyjnych z włókien drzewnych. Jeśli marzysz o nowoczesnym, energooszczędnym domu szkieletowym – to trafiłeś pod najlepszy adres.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą STEICO? 

Jesteśmy autoryzowanym i cenionym dostawcą systemu STEICO. Co jednak sprawiło, że zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z tym producentem? Na początku naszej przygody z budownictwem drewnianym szukaliśmy producentów, którzy oferowali naturalne materiały budowalne dla domów o konstrukcji drewnianej. Okazało się, że nie musieliśmy daleko szukać – w Polsce już od kilku dekad były produkowane naturalne materiały termoizolacyjne i konstrukcyjne z drewna. Tak właśnie poznaliśmy firmę STEICO.

Firma STEICO przedstawiła nam ideę zrównoważonego budownictwa energooszczędnego, pokazała nam procesy produkcyjne, pomogła nam zdobyć kompetencje oraz bezcenne doświadczenie. Od początku czuliśmy, że to jest właśnie ta droga, którą chcemy podążać.

Przez wiele lat poznawaliśmy polski rynek budowlany i potrzeby różnych grup inwestorów.

Wiedzieliśmy, że nie każdy folder reklamowy jakiegoś produktu jest tak samo zrozumiały dla Ciebie i Twojego sąsiada. Naszą misją stało się edukowanie wszystkich zainteresowanych tematyką konstrukcji drewnianych i budownictwem drewnianym w prosty, przystępny sposób.

Głęboko wierzymy, że codziennie ułatwiamy naszym klientom budowę swojego wymarzonego drewnianego domu w systemie STEICO.

Eneroo – biuro, ludzie, oferta
300+
zrealizowanych projektów domów szkieletowych
500+
zrealizowanych izolacji wdmuchiwanych
10000+
budów zaopatrzonych w materiały Steico
4000+
budów zaopatrzonych w najwyższej jakości drewno C24lite/KVH/BSH

Eneroo – oficjalny dostawca

Stawiamy na relacje i profesjonalizm. Dlatego zadbaliśmy dla Ciebie o:
Dostępność
od 8 do 20
pn - pt
Kontakt
z doświadczonymi
ekspertami
Dowóz na
Twoją budowę z naszych
polskich magazynów
Wycena i dobór materiałów
z projektu z możliwością
optymalizacji kosztów
Zakup niepełnych palet
i produktów na sztuki
275 opinii z
5

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy uczciwą, transparentną, rodzinną firmą. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wyspecjalizowała się w systemie budowlanym STEICO. 

Przede wszystkim słuchamy Twoich potrzeb, bo to w naszej pracy i działalności jest najważniejsze. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które teraz pozwalają nam dopasować produkty i usługi do tego, czego nasi odbiorcy naprawdę potrzebują.

Rozwiązania, które proponujemy, są stosowane od wielu lat w całej Europie. Dostarczane przez nas materiały wyróżniają się niepowtarzalnymi właściwościami, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.

Doświadczania, które zdobywaliśmy przez lata są dziś gwarancją jakości i trwałości dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź sam autentyczne opinie naszych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

W JAKI SPOSÓB MOŻEMY CI POMÓC? 

Niezależnie od tego, czy jesteś prywatnym inwestorem czy wykonawcą, sprawdź na co możesz liczyć z naszej strony: 

  • Doradzimy Ci w przystępny sposób jaki produkt STEICO wybrać oraz jak go zamontować; 
  • Zrobimy dla Ciebie projekt dachu, stropu czy całego domu szkieletowego; 
  • Doradzimy Ci jakie drewno wybrać oraz jak je połączyć; 
  • Przygotujemy dla Ciebie bezpłatne wyceny; 
  • Dostarczymy Ci wybrane produkty bezpośrednio na plac budowy; 
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania czy wątpliwości – poczujesz się naprawdę jak członek naszego zespołu eneroo. 

Nasi klienci

275 opinii z
5

Kontakt

Skontaktuj się z Nami - pomożemy dobrać materiały, które odpowiadają Twoim potrzebom.