phone

+48 575 883 004 / +48 732 186 259

pon. – pt.  8:00-20:00

Menu

Dom w paczce Eneroo — indywidualny projekt, spersonalizowane podejście

27 marca, 2024 • 3 min czytania
Z78

Szukasz sprawdzonych i kompleksowych rozwiązań, dzięki którym szybko wprowadzisz się do nowego domu, ale żaden z gotowych projektów nie spełnia Twoich oczekiwań? Dostosuj Dom w paczce Eneroo do swoich potrzeb i mieszkaj tak, jak lubisz!

Spersonalizowany Dom w paczce Eneroo to:

Indywidualne podejście

Opowiedz nam o swoich potrzebach oraz wizjach idealnej przestrzeni mieszkalnej, a my zaprojektujemy ją dla Ciebie. Oferujemy wsparcie ekspertów Eneroo i projektantów na każdym etapie realizacji projektu.

Precyzyjna wycena

Gwarantujemy stabilność kosztów, niezależnie od wahań cen materiałów. Wraz ze spersonalizowanym projektem domu i ofertą jego wykonania otrzymujesz wycenę, która nie ulegnie zmianie podczas realizacji zlecenia.

Niższe koszty

Indywidualnie zaprojektowaną konstrukcję docinamy na wymiar – nie poniesiesz dodatkowych kosztów za wywóz odpadów. Dom Eneroo to też skrócony okres karencyjny i niższe rachunki za ogrzewanie.

Szybka realizacja

Zaprojektowany według Twoich wytycznych dom postawisz szybko, niezależnie od pory roku. Oferujemy kompleksowe usługi i proste rozwiązania do natychmiastowej implementacji przez Twoich wykonawców.

Jakość

Spersonalizowany dom w paczce Eneroo powstaje na bazie wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się precyzją jego wykonania i trwałością przez długie lata użytkowania.

Ekologiczne rozwiązanie

Drewno, z którego powstanie Twój indywidualnie zaprojektowany Dom Eneroo pozyskujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakość wykorzystywanych materiałów potwierdzają liczne certyfikaty, w tym C24.

Wypełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb

  Na ten numer telefonu zadzwoni nasz ekspert po szczegóły.
  Chcesz dołączyć załącznik/projekt do wiadomości?
  Dodaj plik z komputera
  Rozmiar pliku max 20MB.
  Formaty: .pdf, .png, .jpg, .doc

  Tworzymy dla Ciebie wyceny, spersonalizowane projekty i pakiety marketingowe, zamawiamy materiały, a później służymy merytorycznym wsparciem podczas realizacji zlecenia. Ty możesz po prostu zająć się swoją pracą.

  Z465

  Twój dom Eneroo w 9 krokach

  Krok 1.

  Kontakt
  Porozmawiajmy o Twoich wizjach i oczekiwaniach. Jeśli posiadasz projekty domów, na których mamy się wzorować, przeanalizujemy je razem.


  Krok 2.

  Konsultacje
  Dedykowany specjalista Eneroo podczas spotkania online zaproponuje optymalne rozwiązania technologiczne, przedstawi swoje sugestie i odpowie na ewentualne pytania.


  Krok 3.

  Wstępna wycena
  Do 7 dni od spotkania otrzymasz wstępną ofertę cenową na wykonanie części konstrukcyjnej projektu i jego kompleksową realizację.


  Krok 4.

  Akceptacja i projektowanie
  Na tym etapie będziemy oczekiwać od Ciebie zaliczki na rzecz tworzenia projektu. Zlecenie jego wykonania nie zobowiązuje Cię do późniejszego zakupu zestawu materiałów.


  Krok 5.

  Szczegółowe rysunki wykonawcze 
  Konstruktor stworzy obliczenia statyczne dla Twojego indywidualnego projektu domu, a wykwalifikowani projektanci Eneroo szczegółowe rysunki wykonawcze jego konstrukcji.


  Krok 6.

  Oferta i wycena finalna
  W ciągu 7 dni od zakończenia procesu projektowego otrzymasz dokładną wycenę zestawu materiałów, kosztu robocizny oraz możliwe daty produkcji i realizacji przez ekipy Eneroo.


  Krok 7.

  Złożenie zamówienia
  Zapada decyzja — składasz dyspozycję zakupu materiałów i ustalenia terminu realizacji projektu z wykonawcami Eneroo. Możesz też skorzystać z własnych ekip i dostawców.


  Krok 8.

  Produkcja i wysyłka materiałów
  Skrupulatnie przygotowujemy plan produkcji i dostaw Twojego indywidualnego projektu domu Eneroo. Prefabrykujemy elementy konstrukcyjne i dostarczamy kompletny zestaw.


  Krok 9.

  Stawiamy dom Eneroo
  Nasi eksperci kontrolują pracę wykonawców, na każdym etapie realizacji projektu. Możesz też skorzystać z konsultacji online. To gwarancja bezpieczeństwa jakości wykonania.

  Oni już dopasowali dom Eneroo do swoich potrzeb

  Porozmawiajmy o Twoim projekcie

  Czas na Twój ruch. Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację. Porozmawiamy o tym, jak może wyglądać Twój wymarzony dom od Eneroo.

  Skontaktuj się z naszym doradcą
  Tomasz Sopniewski
  Wycena budynków szkieletowych
  +48 732 186 259 t.sopniewski@eneroo.pl more more Kontakt
  Zobacz nasze usługi
  Dom w paczce Eneroo – projekt dostosowany do wymagań klienta

  Dom w paczce Eneroo – projekt dostosowany do wymagań klienta

  Dom w paczce Eneroo – stawiaj wygodniej i szybciej z zaufanym partnerem

  Dom w paczce Eneroo – stawiaj wygodniej i szybciej z zaufanym partnerem

  Może Cię zainteresować