fbpx
Blog

Targi Budma – czy warto tam być?

05.03.2019 | Informacje

Targi Budma to  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród zwiedzających. Dlaczego zdecydowaliśmy po raz kolejny wziąć udział w Targach jako wystawcy? 

Targi branżowe to jedna z niewielu okazji do spotkań z osobami, które jeszcze nie znają oferty firm budowlanych, architektów, czy inwestorów. To również świetny sposób, aby spotkać się z klientami, którzy dobrze znają daną markę, ale chcą dowiedzieć się o jej ofercie jeszcze więcej. 

Dlaczego jeszcze warto brać udział w targach branżowych?

  • Możliwość rozmowy z przedstawicielami innych firm z naszej branży,
  • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych,
  • poszerzanie wiedzy podczas warsztatów i wykładów.

Dla nas jednak najważniejsze było to, aby pokazać zwiedzającym, czym się zajmujemy na co dzień. 

Targi Budma 2019 

To była nasza pierwsza wizyta na Targach Budma w Poznaniu. Na wspólnym stoisku, wraz z firmą STEICO prezentowaliśmy działanie maszyny do wdmuchiwania izolacji. Poznań to miejsce, gdzie nowe inwestycje wyrastają jak grzyby po deszczu. I właśnie w Poznaniu pokazaliśmy, że nowoczesne budownictwo może być przede wszystkim energooszczędne i przyjazne środowisku. Dlatego też na naszym stoisku odwiedzający mogli sprawdzić, jak naprawdę wyglądają nowoczesne domy drewniane. Model dachu z zaaplikowanym do niego materiałem z włókna drzewnego w doskonały sposób prezentował to, czym zajmujemy się na co dzień.

targi budma to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów

Co zaprezentowaliśmy podczas Targów Budma?

Udział w Targach był dla nas o tyle ważny, o ile często rozmawiając z naszymi klientami przez telefon, nie możemy pokazać im, na czym polega fenomen nowoczesnego budownictwa drewnianego. Na naszym stoisku więc można było podejrzeć pracę naszej projektantki, która wykonywała projekty budynków w technologii STEICO. W ten sposób zwiedzający mogli przekonać się, jak w praktyce wygląda zaadaptowanie budynku murowanego. Odwiedzającym zaprezentowaliśmy również problematykę szczelności budynków, pokazując urządzenia do wykonywania pomiarów typu  „blower-door”, które ma za zadanie sprawdzić nowy budynek pod kątem szczelności, takie testy są już obowiązkowe w nowym budownictwie w wielu krajach.

targi budma 2019 w poznaniu

Czym jeszcze chcemy się pochwalić? Podczas Targów Firma STEICO zorganizowała wykład na temat budownictwa szkieletowego. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. W wykładzie wzięło udział ponad 150 osób! 

Nasza ekipa na Targach, choć nie była tak liczna, jak liczba słuchaczy podczas wykładu, spisała się wzorowo! Przez 3 dni zapoznaliśmy zwiedzających z nowymi technologiami i systemem STEICO. Poznań na pewno powita nas równie ciepło za rok, bo na pewno nie poprzestaniemy na tegorocznej edycji Targów Budma! Tego możecie być pewni. 

 

Nasi partnerzy

Dystrybutorem marki Steico oraz właścicielem serwisu jest