fbpx

Dlaczego warto?

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą systemu STEICO. Specjalizujemy się w budowie i dostarczaniu produktów i komponentów do budowy nowoczesnych budynków ekologicznych.

system steico

Dlaczego warto wybrać System Steico?

Przyjemny chłód latem

Produkty STEICO znajdują zastosowanie nie tylko przy budowie nowych obiektów, ale też przy modernizacji już istniejących, w budownictwie drewnianym i tradycyjnym.

STEICO to system wytrzymałych dachów, ścian oraz stropów wraz ze świetną izolacją akustyczną. Rozwiązania STEICO chronią budynek przed przegrzewaniem się nawet w najbardziej upalne dni lata.

Nasze produkty są otwarte dyfuzyjnie. Chronią budynek przed kondensacją pary wodnej, zapewniając długotrwałość materiałów konstrukcyjnych. Jakość rozwiązań STEICO dla budownictwa potwierdza prestiżowy certyfikat Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego.

certyfikat

Oszczędność i komfort zimą

Rozwiązania STEICO gwarantują budowę domu nie tylko przyjaznego środowisku, ale też zapewniającego komfort jego mieszkańcom o każdej porze roku. Doskonale chronią przed utratą ciepła w zimie.

Dużą zaletą systemu STEICO jest fakt, że komponenty konstrukcyjne, termoizolacyjne i izolacja akustyczna wytwarzane są przez jednego producenta. W ten sposób naszym klientom możemy zaoferować wiele produktów i wybudować dom na wiele sposobów. Jakość rozwiązań STEICO dla budownictwa potwierdza prestiżowy certyfikat Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego.

certyfikat

Pełen zakres wymiarów

Materiały i elementy konstrukcyjne Steico produkowane są z naturalnego włókna drzewnego. Jednym z kluczowych produktów, jakie proponujemy naszym klientom, są lekkie belki dwuteowe, które wykorzystywane są do konstrukcji dachów, ścian i stropów. Wszystkie elementy, a także rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na budowę domów ekologicznych w standardzie pasywnym i energooszczędnym.

Domy w systemie STEICO mogą powstawać na placu budowy
lub być dostarczane w postaci gotowych modułów. W tym przypadku elementy te są prefabrykowane i stają się częścią budownictwa modułowego. Wybór takiego rozwiązania znacznie skraca czas budowy domu.

certyfikat

Nasi partnerzy

Dystrybutorem marki Steico oraz właścicielem serwisu jest